افول کاربران تلگرام و گلچین کانال های تلگرام

افول کاربران تلگرام و گلچین کانال های تلگرام مطلبی است که امشب برای شما آماده کرده ایم و می خواهیم در این مطلب بررسی کنیم و ببینیم آینده کاربران تلگرام به چه صورت خواهد بود و چه کانال هایی در تلگرام کاربران باقی خواهد ماند و چه کانال هایی به سرعت از تلگرام کاربران حذف خواهند شد.

افول تلگرام آینده تلگرام و کانال های آن

افول تلگرام آینده تلگرام و کانال های آن

افول تلگرام آینده تلگرام و کانال های آن طوری که به چشم میخورد به این صورت است که کاربران زیادی گروه های تلگرام خود را حذف خواهند کرد یا کمترین گروه را در تلگرامشان نگه خواهند داشت چرا که هر کانالی نمی تواند نظر کاربران را جلب کند مگر کانال هایی که مطالب بروز دارند و مطالب آنها مد نظر کاربران است و مشکلات اصلی کاربران را رفع می کند

حال چه کانال هایی از افول تلگرام جلوگیری می کنند و آینده تلگرام و کانال های آن را بهبود می بخشند و در ذهن و یاد کاربران باقی می مانند و کانال آنها هرگز از تلگرام کاربران حذف نخواهد شد.

اگر بخواهیم بگوییم هرگز حذف نمیشود شاید سخن گزافی باشد چرا که بلاخره بعد از مدتی کانال ها حتی جذاب ترین آنها دل کاربران را میزند و آن را ترک خواهند کرد مگر اینکه به هر نحوی به آن تعهد داشته باشند.

حالا چه کانال هایی تعهد برای کاربرانشان ایجاد می کنند :

1- کانال هایی که شما برای مشتریان خودتان زده باشد و هر روز بتوانید نیاز آنها را برطرف کنید حالا می خواهد آموزشی باشد یا دانلودی یا فیلم و عکس و یا تفریحی که اینها غالبا از کاربران قابل توجهی برخورداند

2- کانال های مرتبط با یک برند مانند آپارات

3- کانال هایی از تلگرام که شامل اخبار و تازه های تکنولوژی هستند

4- کانال های حاوی مطالب رایانه و اینترنت

5- کانال های مرتبط با اپلیکیشن های اندروید و موبایل

نوشته شده توسط : عصر اینفو

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر مطالب مرتبط با افول کاربران تلگرام و گلچین کانال های تلگرام

دسته :

تازه های تکنولوژی

برچسب ها :

تاریخ : آگوست 23, 2016 ساعت : 8:21 ب.ظ
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
Digg* twitter* Facebook* cloob* Delicious* Stumble Upon* Google Reader* Google plus* Facenama
اکانت نود 32