دانلود پچ آپدیتور ویندوز ۱۰ به صورت آفلاین WSUS.Offline.Update.10.8.1

جدیدترین دانلود پچ آپدیتور ویندوز 10 به صورت آفلاین WSUS.Offline.Update.10.8.1

دانلود پچ آپدیتور ویندوز ۱۰ به صورت آفلاین WSUS.Offline.Update.10.8.1 نرم افزاری است که برای امشب برای شما دوستان آماده کرده ایم.

دانلود پچ آپدیتور ویندوز ۱۰ به صورت آفلاین WSUS.Offline.Update.10.8.1 به شما کمک میکند که بدون داشتن دانش خاصی در خصوص انتخاب آپدیت های مورد نیاز برای کامپیوتر خود در چند کلیک ساده اقدام به آپدیت ویندو خود کنید و از جدیدترین پچ های مایکروسافت که به صورت آنلاین از سرور های مایکروسافت دانلود میشن برای آپدیت ویندوز ۱۰ ۸ ۷ سا هر ویندوز دیگری حتی ویندوز سرور استفاده کرده و ویندوز خود را بدون دردسر آپدیت کنید

نکته : آپدیتور ویندوز ۱۰ به صورت آفلاین WSUS.Offline.Update.10.8.1 بسته به نیاز ویندوز شما چندین پچ مختلف را آغاز به دانلود میکند که خوب ممکن است چند ساعت هم به طول بیانجامد لذا لازم به ذکر است ابتدا از وبندوز خود ریستور تهیه کرده و سپس اقدام به آپدیت ویندوز خود از طریق این نرم افزار در ساعات فراقت خود بکنید.

حجم پچ آپدیتور ویندوز ۱۰ به صورت آفلاین WSUS.Offline.Update.10.8.1 حدود ۶ مگابیت (۶.۲۴ مگ) میباشد و فایل فشرده آن حاوی پسورد نمی باشد. امیدواریم که دانلود آن برای شما مفید واقع شود.

دانلود جدیدترین پچ آپدیتور ویندوز ۱۰ به صورت آفلاین WSUS.Offline.Update.10.8.1

دسته :

دانلود nhkg

برچسب ها :

*
تاریخ : ۰۵ دی ۹۵ ساعت : ۲۱:۴۵
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
Digg* twitter* Facebook* cloob* Delicious* Stumble Upon* Google Reader* Google plus* Facenama

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی شده توسط : عصر اطلاعات تاسیس : ۱۶ دی ۱۳۹۲


[sg_popup id=1]