رفع مشکل مصرف بیش از حد مرورگر کروم و موزیلا و اینترنت خوره آنها

رفع مشکل مصرف بیش از حد مرورگر کروم و موزیلا و اینترنت خوره آنها

رفع مشکل مصرف بیش از حد مرورگر کروم و موزیلا و اینترنت خوره آنها شاید یکی از معضلات امروز باشد و خوب ما هم به شیوه ای اصولی و کمتر اشاره شده که بتوانیم با آن خودمان به شناسایی نرم افزارهایی که از اینترنت استفاده میکنند بپردازیم امید است که این مقاله مفید فایده واقع شود و توسط آن بتونید فعال سازی فایروال ویندوز که ارور 0x8007042c می دهد انجام داده و فایروال را به دست آنتی ویروستان بسپارید.

رفع مشکل مصرف بیش از حد مرورگر کروم و موزیلا و اینترنت خوره آنها به روشی خیلی ساده امکان پذیر است و نیاز به نرم افزار خاصی ندارین در این آموزش از درج تصویر خود داری کرده ایم لذا در صورت نیاز به توضیحات بیشتر دیدگاه بگذارید

برای رفع مشکل مصرف بیش از حد مرورگر کروم و موزیلا و اینترنت خوره آنها کافیست برگه خانه مرورگر خود را بر روی یک صفحه نا مشخص تنظیم کنید تا در ابتدای اجرای مرورگر حجمی دانلود نشود توسط مرورگر و این دانلود حجم ادامه پیدا نکند.

۱- رفع مشکل مصرف بیش از حد مرورگر کروم و موزیلا و اینترنت خوره آنها ( ابتدا در موزیلا )

خوب برای این کار در مرورگر موزیلا کافیست ابتدا کلید کنترل و T را زده تا منوی تولز موزیلا باز شود.

سپس بر روی option کلیک کرده تا وارد تنظیمات موزیلا شوید.

حالا در تب جنرال homepage مرورگر موزیلا رو بر روی http:/// تنظیم کنید.

به تب advanced رفته و گزینه های data choices را عیر فعال کنید همچنین گزینه های آپدیت و امکانات آن را اعم از چک کردن خودکار و آپدیت در بک گراند.

۲- رفع مشکل مصرف بیش از حد مرورگر کروم و موزیلا و اینترنت خوره آنها ( در کروم )

رفع مشکل مصرف بیش از حد مرورگر کروم هم به این شکل است که وارد تنظیمات گوگل کروم به آدرس chrome://settings/ شده و سپس به انتهای صفحه رفته و نمایش تنظیمات پیشرفته را زده و در بخش privacy آخرین گزینه این بخش یعنی :

Send a “Do Not Track” request with your browsing traffic

را تیک زده تا از ارسال درخواست های اضافی خود داری شود.
همچنین میتوانید از بخش on startup و دکمه آخرش یک صفحه نا معتبر یا کم حجم را بدهید که به عنوان صفحه خانه شما در مرورگر کروم حساب شود تا در ابتدای باز کردن کروم هم حجمی دانلود نشود و این دانلود حجم از کروم به طور ناخواسته ادامه پیدا نکند.

دیدن مصرف حجم اینترنت توسط ایست اسمارت سکوریتی بدون نرم افزار

برای این کار هم کافیست به قسمت تولز آنتی ویروس زیر دکمه ست آپ شده و نتورک کانکشن را بزنید تا مصرف جزئی هر کدام از نرم افزار ها از اینترنت را ببینید.

برای بهتر دیده شده نرم افزار های اینترنت خور خود از نرم افزار شناسایی نرم افزارهایی که از اینترنت استفاده میکنند  و نیز برای فعال سازی فایروال ویندوز که ارور 0x8007042c می دهد مراجعه کنید و به صورت کل ای دست این پروسه های اضافی اینترنت خور راحت شوید

مثل همیشه پیروز و موفق باشید

تاریخ : ۲۷ آذر ۹۵ ساعت : ۱۷:۲۵
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
Digg* twitter* Facebook* cloob* Delicious* Stumble Upon* Google Reader* Google plus* Facenama

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی شده توسط : عصر اطلاعات تاسیس : ۱۶ دی ۱۳۹۲


[sg_popup id=1]