نحوه کرک برنامه اسکایپ در چند دقیقه بدون برنامه جانبی

نحوه کرک برنامه اسکایپ در چند دقیقه بدون برنامه جانبی ویندوز دسکتاپ اندروید

نحوه کرک برنامه اسکایپ در چند دقیقه بدون برنامه جانبی آموزشی است که برای این بخش در نظر گرفتم و امیدوارم برای شما کاربردی باشد.

در ادامه  نحوه کرک برنامه اسکایپ در چند دقیقه بدون برنامه جانبی را  توضیح خواهیم داد

در واقع ما نیز همانند شما با کرک کردن برنامه اسکایپ به مشکل خوردیم و هر چه اینترنت را زیر و رو کردیم کرکی از برنامه اسکایپ پیدا نکردیم و اما پس از بررسی های متعدد راه حل آن را پیدا کرده و خدمت شما عرض خواهیم کرد.

مشکل از آنجا پیدا می شود که شما اکانت اسکایپ خود را در دسکتاپ یا اندروید ایجاد میکنید ولی هنگام ایجاد کنفرانس تصویری با دوستان خود هنگام تماس با خطای خرید چند دقیقه مکالمه اسکایپی مواجه میشوید که خوب این کار برای ما ایرانی ها قابل هضم نیست 🙂

قبل از اینکه بحث را از سر بگیریم خدمت کاربرانی که دنبال برنامه اسکایپ دسکتاپ برای ویندوز خود هستند لینک دانلود را قرار میدهیم

دانلود نرم افزار اسکایپ ویندوز نسخه دسکتاپ

حجم ۵۳.۸۸ مگابیت

و اما نحوه کرک برنامه اسکایپ در چند دقیقه بدون برنامه جانبی به این شکل است که اسکایپ مایکروسافت همانند برنامه تلگرام و سایر برنامه های این مدل نیاز به شناسایی فرد حقیقی دارد تا بتواند یک مکالمه امن را تضمین کند و در صورت بروز مشکل پاسخ گوی نهاد های بین المللی و… باشد.

اکنون برای فعال سازی ساده اسکایپ چه بر روی گوشی اندروید خود یا بر روی ویندوزتان ، نیاز به یک شماره تلفن ترجیحا موبایل دارید تا اسکایپ بتواند کد تاییدیه خود یا verify code را به شما ارسال کند و با وارد کردن آن به برنامه ماهیت حقیقی شما را تایید کند.

بنابراین با بررسی ما مشخص گردید که علت اخطار اسکایپ برای درخواست خرید زمان مکالمه به دقیقه این بوده است که شما یا شماره نادرستی وارد کرده اید مثلا شماره ثابت و… یا اینکه شماره تماس شما توسط اسکایپ بررسی و تایید نهایی نشده است.

چنانچه در این آموزش نقصی می بینید ما را در جریان بگذارید

با سپاس

تاریخ : ۱۲ اسفند ۹۵ ساعت : ۲۲:۴۱
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
Digg* twitter* Facebook* cloob* Delicious* Stumble Upon* Google Reader* Google plus* Facenama

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی شده توسط : عصر اطلاعات تاسیس : ۱۶ دی ۱۳۹۲