کاسبی غیرقانونی دیجی‌کالا با فروش عروسک‌های دیرین‌دیرین

دیجی کالا دیرین درین

دیجی کالا در یک اشتباه تاریخی و ناراحت کننده اقدام به فروش غیر مجاز و بدون اجازه اکشن فیگورهای دیرین‌دیرین کرد، که خوب البته ساعاتی پس از انتشار این خبر در کانال تلگرامی دیرین دیرین دیجی کالا هم این صفحه را از سایتش حذف کرد.

۵۵آنلاین:   عرضه اکشن فیگورهای دیرین‌دیرین در یک فروشگاه بزرگ اینترنتی، با حیرت و ناراحتی تولیدکنندگان این مجموعه انیمشین محبوب مواجه شد.
بر اساس اطلاع خبرنگار پنجاه و پنج آنلاین، فروشگاه دی‌جی کالا در حالی عروسک‌های خمیری کاراکترهای دیرین‌دیرین را به مشتریان خود عرضه می‌کند که دست‌اندرکاران این انیمیشین از تولید و توزیع آنلاین آن کاملا ابراز بی‌اطلاعی می‌کنند.
عرضه اکشن فیگورهای دیرین‌دیرین در دیجیکالا
وب‌سایت دی‌جی‌کالا محصولات ساخته شده از شخصیت‌های پرطرفدار دیرین‌دیرین را بدون کسب رضایت مالکان اصلی امتیاز آن به مشتریان خود فروخته و این روند همچنان نیز ادامه دارد.
هنوز مشخص نیست که آیا موسسه نسل اندیشه سبز به عنوان سازنده دیرین‌دیرین از راه‌های قانونی به این رخداد واکنش نشان خواهد داد، یا در مقابل آن سکوت اختیار خواهد کرد.
و خوب بخیر و خوشی ۲۶ فروردین ۱۳۹۵ پس از یک هفته خبر دیگه ای مبنی بر توافق فروش بین درین درین و دیجی کالا شکل گرفت تا این دو برند محبوب بتونن بیشتر از قبل هم به منفعت برسن و متن پیام درین درین به این شکل بود :
“همکاری دیجی‌کالا و سازندگان دیرین دیرین

پس از حواشی به وجود آماده در مورد فروش عروسک‌های خمیری “دیرین دیرین” توسط فروشگاه اینترنتی دیجی‌کالا، جلسه‌ای با حضور طرفین برگزار و برای صاحبان برند “دیرین‌ دیرین” محرز شد که دیجی‌کالا نقشی در تولید آن نداشته است. دیجی کالا نیز با توقف سریع فروش این محصولات، حسن نیت خود را برای سازندگان خلاق این مجموعه ی پرطرفدار روشن ساخت.
سپس با بررسی توانمندی های هر دو مجموعه و فرصت های پیش رو، تفاهماتی مبنی بر همکاری مشترک در قالب فعالیت‌های متنوع فرهنگی و هنری بین طرفین شکل گرفت.”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *