کاهش رتبه الکسا تضمینی بدون بازگشت

کاهش رتبه الکسا و رنک الکسا با تضمین عدم برگشت به رتبه های قبلی

کاهش رتبه الکسا و رنک الکسا با تضمین عدم برگشت به رتبه های قبلی

 

در این مطلب درباره کاهش رتبه الکسا بیشتر بخوانید :

به چه دلیل کاهش رتبه الکسا مهم است

به چه دلیل کاهش رتبه الکسا مهم است و چطور آن را کاهش دهیم

کاهش رتبه الکسا که بیش از 5 سال ( از سال 1393 یعنی همان ابتدای فعالیت رسمی ما در بحث کاهش رتبه الکسا ) است توسط کاربران به مراتب جدی تر گرفته شده است نسبت به قبل از آن مقوله بسیار مهمی در بحث سئو و رتبه گرفتن در گوگل محسوب نمی شد چرا که الکسای حال حاظر، یعنی سئو و حرفه ای کار کردن روی سایت نه اینکه صرفا سایت بازدید کننده خوبی داشته باشه.

کاهش رتبه الکساکاهش رتبه الکساکاهش رتبه الکسا

کاهش رتبه الکسا به طور واقعی و ماندگار (با تبلیغ سایت شما در شبکه های اجتماعی و برطرف سازی ایرادات سئو) را از ما خواسته باشید کاهش رتبه الکسا با بیش از 6 سال تجربه حرفه ای (از سال 1392) در عصر اطلاعات با حرفه ای ترین متد انجام می شده است و لازم به ذکر است که عصر اطلاعات به عنوان اولین سایت ارائه دهنده خدمات کاهش رتبه الکسا در ایران قادر به همراهی و مشاوره شما دوستان عزیز در رابطه با کاهش رتبه الکسا سایتتان تا زیر 10 هزار ایران و پایینتر خواهد بود و کاهش رتبه الکسا پایین تر از 6000 ایران نیاز به هزینه و تلاش بیشتر شما خواهد داشت و تیم ما به خاطر مشغله زیاد نمیتواند شما را همراهی کند

کاهش رنک الکسا تضمینی

توجه :

در حال حاضر از کاهش رتبه سایت های خبری شبکه های اجتماعی سایت های جوملایی وب سایت های طنز سرگرمی و سیاسی و… معذوریم. البته وب سایت های جوملایی شخصی بسته به نوع درخواست و رتبه ممکن است قبول شوند اما وب سایت های سیاسی خیر. اما به هر حال پکیج آموزش سئو به تمام شما عزیزان توصیه می شود چرا که چکیده 6 سال تجربه کاری سئو ماست.

رتبه سایت در الکسا و کاهش رتبه الکسا سایت موضوع مهمی است که وبمستران حرفه ای حتما به آن توجه دارند. از این رو قصد ما بر آن شد تا با ورود در این مسئله مهم از هدر رفت پول و وقت شما جلوگیری کنیم پس الزامیست که این مطلب را تا انتها بخوانید.

کاهش رتبه الکسا از هر رتبه ای به هر رتبه ای توسط شرکت عصر اطلاعات ( با تجربه بیش از 7 سال حرفه کار کردن در این حوزه و پیش برد وب سایت هایی نظیر seo6.ir i32.ir و host98.pro و سئوی و خدمات پس از سئو به مدت 4 سال به بیش از 30 وب سایت ) انجام می شود ( کسب رتبه ای زیر 1 میلیون نیاز به تلاش مضاعف کاربر دارد اما ایرادات سئو آن توسط ما قابل بررسی و رفع کردن است )

کاهش رتبه الکساکاهش رتبه الکساکاهش رتبه الکسا

می توانید توسط دو لینک زیر نمونه کار های ما را در فیلم ببینید :

فیلم نمونه کار قدیمی کاهش رتبه الکسا

نمونه کار های جدید کاهش رتبه الکسا

یا اینکه کار هایکاهش رتبه الکسا ما را ببینید و نظرات برخی کاربران را بخوانید


هدف ما در کاهش رتبه الکسا به نتیجه رساندن، افزایش بازدید و کلا ماندگار شدن وب سایت شما است.
جدول قیمت های کاهش رتبه الکسا به شرح زیر است:

نرخ حدودی کاهش رتبه یا رنک الکسا تضمینی در حالت عادی

برآورد هزینه برای سایت شما + کاهش رتبه الکسا به صورت آزمایشی رایگان خواهد بود پس با ما در تماس باشید.
تذکر : کاهش رتبه الکسا در حال حاضر تا رتبه 10 هزار ایران جزو پلان حرفه ای و پایین تر از آن جزو خدمات ویژه کاهش رتبه الکسا حساب می شود و مشاوره کاهش رتبه الکسا هزینه مجزایی در بر خواهد داشت، همچنین هزینه سئو جهت کاهش رتبه الکسا به صورت اصولی به صورتت مجزا محاسبه خواهد گشت
کاهش رتبه الکسا – کاهش رتبه الکسا – کاهش رتبه الکسا
هزینه های درج شده در جدول کاهش رتبه الکسا شامل امور backlink سازی یا BackLinking و Link Building و تبلیغات در شبکه های اجتماعی و اعمال یک سئو معمولی است و در صورتی که سایت شما نیاز به انجام سئوی حرفه ای داشته باشد به شما اعلام خواهد شد.

کسب رتبه در الکسا و کاهش رتبه الکسا  اگر به درستی انجام شود و این رتبه به مرور زمان کاهش یابد باعث می شود رتبه سایت در الکسا ثابت بماند و خودش به مرور زمان کاهش یابد.

توجه توجه توجه توجه توجه توجه توجه توجه توجه توجه

کلاهبرداری در کاهش رتبه الکسا

>>>> برای کسانی که به دنبال کاهش رتبه الکسا به صورت خیلی سریع و عجله ای هستند چند توصیه مهم داریم که حاصل سالها تجربه ما در سئو است :

کاهش رتبه الکساکاهش رتبه الکساکاهش رتبه الکسا

1- گوگل هیچ نماینده ای در ایران ندارد که شما بخواهید به او پولی بدهید و او رتبه سایت شما را تضمین کند.

2- رتبه ای که سریع کاهش یابد به همان سرعت هم افت خواهد کرد چرا که با برداشته شدن ترافیک خریداری شده یا غیر ارگانیک (ترافیک ارگانیک ترافیکی است که از بک لینک های شما در شبکه های اجتماعی و جستجو ها روانه سایت شما می شود) رتبه سایت هم به همان جای قبلی بر خواهد گشت و چه بسا الکسا آن سایت را با اخذ رتبه بیشتری جریمه سنگینی کند. گفتنی است که ترافیک های خریداری شده منجر به افزایش بانس ریت سایت می شوند که این امر بیانگر بی کیفیت بودن ترافیک سایت است (شما برای آگاهی بیشتر از بانس ریت میتوانید مطلب زیر را بخوانید )

بانس ریت و کاهش رتبه الکسا

***** ناگفته نماند که با انتخاب هاست مناسب می توانید رتبه الکسای خود را به ثبات برسانید :

اما دو عوامل اصلی که در رتبه سایت و کاهش رتبه الکسا تاثیر بسیار زیادی دارند عبارتند از :

1 – بک لینک یا لینک از سایت دیگری به سایت شما

زمانی بک لینک سایت دیگه به سایت شما تاثیر مثبت تری بر رتبه سایت شما داره که اول از همه پیج رنک اون سایت دیگه بالاتر از سایت شما باشه مثلا پیج رنک ۴ به بالا (که خیلی سریعتر میشه با آن در گوگل جابجا شد) و دوم اینکه رتبه سایت دیگه در الکسا از سایت شما بهتر باشه، پس تبلیغات در شبکه های اجتماعی قطعا از هر دو جهت برای سایت سودمند خواهد بود اما نه سایت هایی که پر بکلینک هستن!!

2- سئوی خوب

اگر شما یک سئو داخلی خیلی خوب داشته باشد شاید نیازی به تبلیغات در شبکه های اجتماعی هم نداشته باشید و گوگل خودش برایتان مشتری و رتبه سایت عالی و… را تضمین کند.

اما اگر می خواهید جزو 1 میلیون الی 300000 وب سایت برتر دنیا باشید باید توانسته باشید سئو خوبی را در وب سایت پیاده کنید و ورودی قابل قبولی را از گوگل و سایر موتورهای جستجو کسب کنید و در غیر این صورت باید قید گرفتن رتبه سایت خوب از الکسا را بزنید.

** تذکر های مهم که منجر به حفظ وقت و پولتان در این راه خواهد شد **

۱ – تبلیغات بیش از اندازه در شبکه های اجتماعی انجام ندهید. (شبکه های اجتماعی فیس نما و آپارات ترافیک بسیار بالایی دارند و داشتن یک اکانت در هر دو اینها بسیار تاثیر گذار خواهد بود پس از آنها استفاده کنید)

۲ – برای کسب ترافیک سایت مناسب هیچ موقع تاکید می کنم هیچ موقع هزینه های آنچنانی به هیچ سایتی نپردازید، به این علت که اگر ترافیک یک روزه یا یک هفتگی که از سایتتان برداشته شود شما به رتبه های پایین تری در الکسا سقوط خواهید کرد

۳ – سرعت لود سایت خود را به زیر ۱۰ ثانیه بیاورید هیچ می دانستید که بیش از ۹۰% ترافیک خود را با لود دیر سایت از دست داده اید!!!

۴ – تا زمانیکه سایتتان حداقل ۴۰ مطلب ندارد دنبال کاهش رتبه الکسا نباشید.

قوانین عدم پذیرش کاهش رتبه الکسا یک سایت توسط شرکت خدمات نرم افزاری عصر اطلاعات :

گفتنی است که کاهش رتبه الکسا وب سایت هایی که به مشکلات سبز رنگ زیر دچارند، با اخذ هزینه سئو امکان پذیر است و هزینه سئو بسته به نیاز سایت برای کسب آن رتبه برآورد و به کاربر اعلام خواهد شد

  • وب سایت هایی که تصاویر با حجم های بالا در صفحه اصلی وب سایت خود دارند
  • وب سایت هایی که قالب ای دارند که ارور های بسیار زیادی در w3.org دارد.
  • وب سایت هایی با سئو خیلی ضعیف
  • وب سایت هایی با نصب افزونه های زیاد و غالبا ناکار آمد و استفاده موضوعی (مانند چک کننده تایتل و…)
  • وب سایت هایی که مطلب و محتوی اندک دارند
  • وب سایت هایی که اصول سئو موجود در این سایت را غالبا رعایت نکرده اند.
  • وب سایت هایی که لینک شکسته زیادی دارند

تذکر!!!!!!!!!!!!! :

چت روم ها وب سایت های آهنگ وب سایت های فروشگاهی و پرتال ها هرگز در لیست کار ما نبوده و نیستند.

ضمنا وب سایت هایی که رتبه الکسایشان از سایت ما کمتر است بهتر است به فکر سئو سایت خود و تبلیغ در سایت های معتبر باشند تا صرف هزینه در این زمینه و از دست ما کمتر کاری برای آنها بر نخواهد آمد

این قوانین موجب کمک به کاهش رتبه سایت شما و تسریع این امر خواهد شد و لذا از پذیرش سایت هایی که از این امور سرپیچی می کنند معذوریم……..

گفتنی است که در صورتی که وب سایت شما یکی از ۷ اصل بالا را به صورت چشم گیر در خود داشته باشد ما فقط می توانیم در ابتدا برای شما امور سئو را انجام دهیم نه کار دیگری…

از کاربرانی که با ما در انجام اصولی کار یاری می کنند صمیمانه متشکریم.

اگر بخواهیم حدود قیمتی را برای تعرفه کاهش رتبه در الکسا بگذاریم به صورت زیر است :

کاهش رتبه سایت یا وبلاگ از رتبه های بالای ۲۰ میلیون الکسا به رتبه ۱۸ میلیون و نزدیک آن یک در یک روز کاری و رایگان قابل انجام است.(البته تاثیر آن را ممکن است شما در عرض ۲ سه روز ببینید).
هزینه ای که شما در عصر اینفو پرداخت می کنید به صورت آنلاین و فاکتور شده پرداخت می شود (فاکتور برای کاربران ایمیل خواهد شد) و از همه مهمتر اینکه شما بیش از آن که هزینه کاهش رتبه را بپردازید هزینه سئو سایت خود را پرداخت خواهید کرد
گفتنی است که راهکار ما برای کاهش رتبه شما در الکسا نه پاپ آپ است و نه راه کارهای رایج که اکثر سایت ها از آن کسب در آمد می کنند مانند بک لینک و… بلکه ما در شبکه های اجتماعی برای شما آغاز به تبلیغات فراگیر می کنیم به گونه ای که تاثیر این تبلیغات به سرعت قابل روئیت هستند و چون این روند مدت دار است بر روی رتبه شما تاثیر منفی نخواهد گذاشت

کاهش رتبه سایت از این به بعد (آوردن رتبه الکسا به حدود 5 میلیون یا کمتر) نیاز به مشاوره دارد که می توانید پس از ارسال لینک سایت خود به ایمیل (support@asre-info.ir) از جزئیات کار آگاه شوید. ( ممکن است نیاز باشد ما را در سایت خود به عنوان مدیر بپذیرید و در این شرایط شما باید بتوانید مدیریت پنل خود را به ما واگذار کنید تا ما سئو سایت شما را بررسی کنیم…یا آن را بهبود ببخشیم )

همچنین می توانید درخواست دهید تا ما رتبه سایتتان را اندکی به صورت آزمایشی بهبود ببخشیم

و در صورت توافق برای انجام کاهش رتبه الکسای سایت توسط عصر اطلاعات لینک دانلود قرارداد توافق شده برایتان ارسال خواهد شد.(قرارداد اگر به منظور انجام سئو باشد شما با پرداخت مبلغ سئو آن را دانلود خواهید کرد وگرنه با پرداخت اولین پیش پرداخت).

شرکت خدمات نرم افزاری و فناوری اطلاعات عصر اطلاعات کاهش رتبه وب سایت در الکسا (بهبود رنک الکسا) را به ارزانترن قیمت انجام نمی دهد. بلکه با بهترین کیفیت و سریع ترین زمان آن را به شما تحویل خواهد داد.

نکته :

جهت سفارش کاهش رتبه الکسا مشخصات خود را به تلگرام ما بفرستید :

 

سعید اسحاق زاده

از تماس در ساعات 7-11 و 19-24 خودداری کنید و ترجیحا فقط در تلگرام پیغام خود را ارسال کنید

برای سهولت بیشتر در تلگرام با ما در ارتباط باشید

گفتنی است که ساعت اعلام رتبه الکسا در سال 98 معمولا بین 20 تا 22 به وقت ایران است

کاهش رتبه الکسا کاهش رتبه الکسا کاهش رتبه الکسا کاهش رتبه الکسا

و در آخر هم ناگفته نماند که :

پکیج سئو ارزان سئو 6 میتواند به شما در کاهش رتبه الکسا کمک کند

پکیج سئو ارزان سئو 6 پکیجی کاملا مفهومی و جامع است برای کسانی که میخواهند سئو را از صفر شروع کنند و تا 100 برسند.

آموزش 0 تا 100 سئو ارزان وردپرس

***خرید پکیج به تنهایی***

محتویات این پکیج را می توانید در آموزش سئو ببینید و پس از خرید بلافاصله وارد لینک ارسالی از سوی ما شده و با وارد کردن رمزی که دریافت می کنید از 70 دقیقه آموزشی تئوری و عملی به همراه کلی مقاله لذت ببرید. همچنین میتوانید با کلیک بر روی تصاویر زیر علاوه بر پکیج یک قالب وردپرس سئو شده اصولی را به قیمت فقط 30 هزار تومن هدیه بگیرید. این قالب واکنش گرا و بسیار گوگل فرندلی طراحی شده است :

پکیج آموزش سئو ارزان

***خرید ویژه محصول به علاوه قالب فول سئو عصر اطلاعات***

تماس با ما در خصوص پکیج آموزشی سئو و یا مشاوره رایگان :

0515-2233686

09156581492

مهندس سعید اسحاق زاده مدیر شرکت خدمات نرم افزاری عصر اطلاعات

همچنین این پکیج آموزش سئو ارزان ما کاهش رتبه الکسای شما را تضمین خواهد کرد چرا که تمامی اموری که ذکر شده در آن تست شده و نمونه علنی آن رتبه الکسای سایت عصر اینفو است که در سایت سئو 6 ما می بینید

جهت مشاوره رایگان با ما در تلگرام در تماس باشید 09156581492 اسحاق زاده

موارد موجود در پکیج ما را در فیلم زیر مشاهده می کنید :

همین الان می توانید شروع کنید و استارت کار را بزنید برای خرید روی لینک پرداخت آنلاین برای خرید پکیج به تنهایی کلیک کنید و یا برای خرید پکیج و قالب بهینه سازی شده عصر اطلاعات برای وردپرس از این لینک پرداخت آنلاین استفاده کنید.

بلافاصله پس از خرید میتوانید به برگه پکیج سئو وارد شده و آموزش را آغاز کنید پس بنابر این فرصت را غنیمت بشمارید و شما هم به جمع کسانی بپیوندید که از طریق راهکار های ما کاهش رتبه الکسای حقیقی را تجربه کردند و نتیجه مطلوبشان را در بازاریابی و کسب مشتری هدفشان گرفته اند.

دلیل کاهش رتبه الکسادلیل کاهش رتبه الکسا دلیل کاهش رتبه الکسادلیل کاهش رتبه الکسادلیل کاهش رتبه الکسادلیل کاهش رتبه الکسا دلیل کاهش رتبه الکسادلیل کاهش رتبه الکسا – دلیل کاهش رتبه الکسادلیل کاهش رتبه الکسا دلیل کاهش رتبه الکسادلیل کاهش رتبه الکسا – دلیل کاهش رتبه الکسادلیل کاهش رتبه الکسا دلیل کاهش رتبه الکسادلیل کاهش رتبه الکسا

Scroll Up